Холодильник BORGIO RFE 142 205 SV BDF

- В наличии
- Код: 6901113511237
11 599 ₴
10 239 ₴
BORGIO RFE 142 205 SV BDF: Двокамерний Холодильник (205 л) зі Статичною Системою Охолодження
Холодильник BORGIO RFE 142 205 SV BDF — це компактний, двокамерний, окремостоячий холодильник загальним об'ємом 205 л, ідеальний для невеликих кухонь. Він оснащений статичною системою охолодження та має верхнє розташування морозильної камери. Керування холодильником – механічне, а клас енергоспоживання – A+.
Технічні Характеристики:
-
Тип: Холодильник, окремостоячий, двокамерний.
-
Система Охолодження:
-
Холодильна камера: Статична.
-
Морозильна камера: Ручне розморожування.
-
-
Загальний Об'єм: 205 л.
-
Об'єм Холодильної Камери: 168 л.
-
Об'єм Морозильної Камери: 37 л (верхнє розташування).
-
Клас Енергоспоживання: A+ (споживання: 219 кВт·год/рік).
-
Керування: Механічне.
-
Компресор: Звичайний (1 шт.).
-
Особливості:
-
Можливість перевішування дверей.
-
Зовнішні горизонтальні ручки.
-
Холодоагент: R600a.
-
-
Рівень Шуму: 42 дБ.
-
Колір Корпусу: Сірий (емалева фарба).
-
Матеріал Полиць: Скляні полиці.
📐 Розміри та Комплектація:
-
Габарити (ВхШхГ): 1420 × 540 × 560 мм.
-
Вага: 48 кг.
-
Комплектація: Холодильник, інструкція, гарантійний талон, лоток для яєць.
-
Країна Виробництва: Китай.
Гарантія 12 місяців (1 рік)! 🚚 Доставка по всій Україні!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borgio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание |
| Общий объем | 205 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Цвет корпуса | Серый |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Объем морозильной камеры | 37 л |
| Размораживание холодильной камеры | статичное |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор температуры | Да |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Дисплей | Нет |
| Энергопотребление | 219 кВт/год |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Материал полок | Стеклянные полки |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 48 кг |
| Высота | 1420 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Серый |
- Цена: 10 239 ₴










