Витяжка повновбудована BORGIO BBG (TR) 5850 ivory glass SU (52 см, 850 м3/год, бежеве скло)

- В наличии
- Код: 8697405240739
5 979 ₴
BORGIO BBG (TR) 5850 ivory glass SU (850 м/куб): Повновбудована Витяжка кольору Слонової Кістки з Сенсорним Керуванням та Пультом!
Повновбудована витяжка BORGIO BBG (TR) 5850 ivory glass SU шириною 520 мм монтується безпосередньо в кухонну шафку, залишаючи видимою лише естетичну фронтальну панель із загартованого скла кольору слонової кістки (бежевий). Завдяки потужному двигуну 135 Вт та високій продуктивності 850 м³/год, яка під'єднана до повітропроводу діаметром 120 мм. вона ефективно очищує повітря у кухнях площею до 25 м². Модель оснащена яскравим LED-освітленням та працює дуже тихо (58 дБ).
Технічні Переваги:
-
🚀 Продуктивність: Максимальна ефективність очищення до 850 м³/год.
-
Рівень Шуму: Надзвичайно низький — 58 дБ (завдяки конструкції, вбудованій в шафу).
-
Керування: Надчутливе сенсорне керування (SU).
-
⏱️ Особливості Керування: Наявність таймера та пульта дистанційного керування.
-
🔄 Гнучкість Режимів (2 в 1): Режими роботи: Відведення повітря та Рециркуляція (фільтрація).
-
💡 Освітлення: LED-освітлення (2 лампи, загальна потужність 6 Вт).
-
🛡️ Фільтри: Довговічний жировий фільтр.
-
Швидкості: 3 режими швидкості.
-
Потужність мотору: 135 Вт.
Додаткові Особливості:
-
Тип/Монтаж: Повновбудована (монтується в шафу).
-
Дизайн/Матеріал: Фронтальна панель з бежевого загартованого скла, корпус із нержавіючої сталі.
-
Особливості: Вбудований антизворотний клапан.
-
Ширина ніші для вбудовування: 520 мм.
Гарантія 36 місяців (3 роки)! Доставка по всій Україні! 🚚
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borgio |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Элементы управления | Сенсорные |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Производительность вытяжки | 850 куб. м/час |
| Режимы работы | Отвод, Рециркуляция |
| Уровень шума | 58 дБ |
| Состояние | Новое |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Тип управления | Сенсорное |
| Ширина | 520 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 520 мм |
| Діаметр повітропроводу, мм | 120 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Антивозвратный клапан | Да |
| Количество ламп освещения | 2 |
| Максимальное время установки таймера | 15 мин |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Мощность освещения | 6 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Потребляемая мощность | 135 Вт |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 6.3 кг |
| Дисплей | Немає |
| Доставка | 1-3 робочі дні |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет корпуса | Бежеве скло |
| Комплектация | комплект кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Особенности | відкидна дверцята, економне та яскраве LED освітлення, сенсорне управління, таймер (1 - 15 хв), пульт ДК, зворотний клапан, відведення повітря / рециркуляція, 5-ти шаровий алюмінієвий фільтр |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип монтажа | Вбудованний |
| Тип мотору | Турбіна |
| Фильтр | Жировий фільтр (5-ти шаровий): 1шт; Вугільний фільтр в комплект не входить |
- Цена: 5 979 ₴



