Кошик
73 відгуків
Кам'янець-Подільський, Україна
+380 (68) 317-12-11
"Borgio" - техніка для Вашої кухні

Переваги похилих витяжок

Переваги похилих витяжок

Якщо ви задумуєтесь над покупкою витяжки, рекомендуємо звернути увагу на стильні та практичні похилі витяжки.

Робоча поверхня похилої витяжки розташована під кутом з різним рівнем нахилу та дає можливість збільшити простір над плитою.

Та це далеко не основна перевага такого виду витяжок.

✅Технологія периметрального всмоктування - повітря проходити через вузькі відчини по периметру робочої поверхні. Повітряний потік потрапляє всередину витяжки на більшій швидкості та без розсіювання. Завдяки цій технології продуктивність витяжки покращується без збільшення потужності мотору, а, відповідно, й енергозатрат.

✅Низький рівень шуму. Окрім енергозберігання, технологія периметрального всмоктування гарантує тиху роботу витяжки при високій продуктивності.

✅Приховані жирові фільтри. Під час приготування їжі залишки жиру затримуються на фільтрі, що має не надто естетичний вигляд. У похилих витяжках жирозатримуючі фільтри повністю сховані від посторонніх очей.

✅Простота у догляді. Найчастіше для виготовлення такого типу витяжок використовують метал або загартоване скло, за яким просто доглядати. У варіанті з сенсорним управлінням жир та сліди приготування їжі не забиваються в щілини, достатня протирати поверхню витяжки в світові її забруднення.

✅Простота у встановленні. Даний тип витяжок компактний, тому підійде навіть для невеликої кухні. Витяжки похилого типу зазвичай монтуються на стіну, її конструкція дозволить без спеціальних навиків встановити та підключити витяжку.

✅Стильний та сучасний зовнішній вигляд.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner